Po přečtení této knihy dokážete využít všechny výhody affiliate marketingu ve svůj prospěch a vybudovat si armádu obchodníků, kteří budou prodávat za vás.

Co vás v knize naučím?

Naučím vás základní i pokročilé techniky správy provizního programu. Vy budete mít více času na své podnikání a partneři se postarají o přísun nových zákazníků.Co se naučíte?

  • Jak nastavit a spustit svůj vlastní provizní program, aby vás partneři chtěli propagovat.

  • Kde najít armádu obchodníků, kteří vás budou chtít propagovat a jak je přimět k tomu, aby vám přiváděli nové zákazníky.

  • Jaké materiály připravit pro partnery, pro maximální jednoduchost propagace. Včetně ukázek a detailních návodů.

  • Tipy a triky, jak si co nejvíce ulehčit správu provizního programu, aby vám jeho správa zabrala méně než 1h týdně.

  • Bonusy, které můžete ihned použít a které zkrátí přípravu vašeho provizního programu z týdne na jediné odpoledne.

O autorovi

Jmenuji se Mário Roženský. Tuto knihu jsem se rozhodl napsat, protože věřím v sílu affiliate spolupráce a každý den vidím výsledky, jaké obchodníkům může přinést.

S affiliate marketingem jsem se poprvé setkal v roce 2008, kdy mě k němu přivedl kamarád. Nejprve jsem mu nevěřil. Nechápal jsem, proč by mi někdo jen tak dal 10-50$ za to, že přivedu nového zákazníka. Zkusil jsem to a ono to skvěle fungovalo. 

V roce 2011 jsem spustil první český affiliate software nazvaný AffilBox. Tento software jsem začal nabízet obchodníkům a spolu se software také rady a pomoc se spuštěním vlastního provizního programu. Dnes využívá AffilBox již více než 600 obchodníků z České a Slovenské republiky.

Od roku 2012 působím také jako affiliate manažer v rozličných kampaních. Tyto kampaně jsou velmi úspěšné a obchodníkům díky využití síly affiliate spolupráce přivedli partneři polovinu objednávek. Polovinu objednávek, které by jinak neměli. V kampaních, ve kterých jsem působil, jsem komunikoval s tisíci partnery a na provizích jsme jim vyplatili přes 4 miliony korun.

Ze všech kampaní ve kterých jsem působil jsem získával velmi pozitivní reference na to, jak byl program veden a jak měli přesné instrukce co a kdy mají dělat. Tyto reference mě velmi potěšily a chtěl jsem se o své zkušenosti podělit s dalšími obchodníky, aby i oni mohli mít velmi úspěšný provizní program a šťastné partnery. Proto jsem v roce 2013 vytvořil a spustil Affiliate Academy. Online vzdělávací program pro obchodníky.

  • Velmi rád si vás přidám do přátel

Chcete se na něco zeptat?

Můžete emailem

info@mariorozensky.cz

Nechce se vám psát?

Tak mi zavolejte

Mobil: +420 731 175 485