Speciální sleva 50 %

Zbývá posledních:

127 ks

Dotisk knihy neplánuji. Toto je poslední možnost, jak ji získat v tištěné podobě!

Kniha je maximálně praktická

Možná přemýšlíte, zda to nebude další kniha, kterou si přečtete a odložíte do skříně. Mohu vás ujistit, že nebude. Kniha je koncipována velmi prakticky a u každé kapitoly je uveden také příklad z praxe, jak jsem danou techniku využil já, či některý z mých klientů. Na konci každé kapitoly dostanete úkol, který se ke kapitole váže. Pokud budete plnit úkoly, tak vám garantuji, že svůj provizní program hravě spustíte a také že bude úspěšný.

Skvělé bonusy

Vím, že začít není snadné a že občas je potřeba trošku pomoci. Proto jsem využil možností, které nám Internet nabízí a ke knize vám dám ještě pěknou dávku bonusů (které neustále rozšiřuji). Tyto bonusy vám pomohou spustit provizní program během pár dní a ušetří vám spoustu peněz za právníka a času, než byste tyto materiály připravili sami.

Na co se můžete těšit?

 Checklist pro spuštění provizního programu

Přehledný seznam kroků, které vedou ke spuštění programu. Můžete si postupně odškrtávat jednotlivé kroky, jak je budete plnit.

 Vzorové obchodní podmínky

Obchodní podmínky nepodceňujte. Mohou vám pomoci řešit případné problémové situace, které mohou nastat.

 E-mail pro oslovení partnerů

Inspirujte se e-mailem k oslovení partnerů a webových serverů, se kterými můžete navázat spolupráci.

 Trik, jak zjistit partnery konkurence

Video, ve kterém prozradím tajný trik úspěšných affiliate managerů, jak najít partnery konkurence. 

 Excel pro analýzu konkurence

Vyplňte si jednotlivé políčka tabulky dle vaší konkurence. Budete tak mít krásný přehled o tom, jak si stojíte, případně jak váš provizní program navrhnout.

 Vzorová dohoda o provedení práce

Dohoda o provedení práce vám usnadní vyplácení partnerů, kteří vám nemohou fakturovat. Před jejím využitím doporučuji prokonzultovat s vaším účetním.

 Komunikační mapa s partnery

Připravit správnou sekvenci emailů, aby partneři byli informováni a nažhaveni není jednoduché. Připravil jsem vám pro inspiraci sekvenci, kterou používám já (nejen) u info-kampaní.

Objednávka

Cena knihy je 290 Kč s DPH. Knihu můžete zaplatit platební kartou hned, nebo bankovním převodem. Ihned po zaplacení knihu zabalím a pošlu k vám, takže se na ni druhý pracovní den můžete těšit!

Objednávka ze Slovenska: Pokud chcete knihu zaslat na Slovensko, tak mi prosím zašlete vaši fakturační (případně doručovací) adresu na e-mail info@mariorozensky.cz a já vám vystavím fakturu ručně a obratem zašlu.